Великобурлуцька районна рада
Харківської області

Склад Президії районної ради

1. Жиліна Олександра Федорівна – голова районної ради.

2. Мозгова Людмила Григорівна -  голова постійної комісії з правових питань, законності, охорони громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю, розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регуляторної політики, регламенту, етики та депутатської діяльності.

3. Посохов Володимир Леонідович  – голова постійної комісії з питань  бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, шляхів, зв’язку та підприємництва.

4. Юр`єв Юрій Антонович – голова постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, природокористування, екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

5. Величко Олександр Петрович – голова постійної комісії з  питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики та спорту, забезпечення свободи слова та інформації.

6. Ворошилов Олександр Вікторович – голова постійної комісії з питань  охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення.