Великобурлуцька районна рада
Харківської області

Новини

До Дня працівників освіти

Дата створення: 08:35 07.10.2019, Переглядів: 230

        Заступник голови районної ради Василь Сорокін взяв участь в урочистих святкових заходах з нагоди Дня працівників освіти, які відбулися 4 жовтня 2019 року у Великобурлуцькому будинку культури. Він поздоровив освітян з професійним святом, подякував за нелегку, але таку потрібну роботу, побажав доброго здоров'я, благополуччя, творчої наснаги та нових педагогічних звершень.      Разом з головою районної державної адміністрації Ігорем Коваленко вручив кращим педагогічним працівникам Почесні грамоти Великобурлуцької районної державної адміністрації та Великобурлуцької районної ради.     

28 вересня 2019 року День села Рублене

Дата створення: 10:36 30.09.2019, Переглядів: 247

28 вересня 2019 року голова районної ради Олександра Жиліна та заступник голови районної ради Василь Сорокін взяли участь у відзначенні Дня села Рублене. Жителям Рубленської громади був запропонований святковий концерт, розваги для дітей, частування смачною кашею. Родзинкою заходів стало освячення часовні Серафима Соровського, яка була зведена за підтримки народного дипутата України Дмитра Шенцева.   

17 вересня 2019 року День рятівника

Дата створення: 10:08 17.09.2019, Переглядів: 202

       17 вересня 2019 року заступник голови Великобурлуцької районної ради Василь Сорокін взяв участь у заходах з нагоди відзначення Дня рятівника. Кращі працівники Великобурлуцького районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області за сумлінне, самовіддане, високопрофесійне виконання службових обов’язків відзначені Почесними грамотами та Подяками Великобурлуцької районної державної адміністрації та Великобурлуцької районної ради. 

14 вересня 2019 року У Вільхуватці презентували новий багатофункціональний спортивний майданчик, зведений у рамках конкурсу «Разом в майбутнє»

Дата створення: 09:26 16.09.2019, Переглядів: 248

14 вересня 2019 року голова районної ради Олександра Жиліна взяла участь у святкових заходах з нагоди Дня територіальної громади Вільхуватської сільської ради та у відкритті в селі Вільхуватка на території Вільхуватського ліцею сучасного багатофункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям, з трибунами для глядачів на 50 місць та біговою доріжкою для занять легкою атлетикою. Спортивний майданчик побудований в рамках мініпроєкту «Спільні дії», є переможцем цьогорічного обласного конкурсу «Разом в майбутнє», що реалізовувався в рамках договору співробітництва територіальних громад, який охоплює три сільські ради: Вільхуватську, Рубленську, Міловську, тобто 17 населених пунктів Великобурлуцького району. Оглянути новозбудований майданчик були запрошені гості з Харківської обласної ради:  голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна та начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Кулик.

13 вересня 2019 року в селі Мілове відкрито мініпроєкт "Барвінок"

Дата створення: 15:11 13.09.2019, Переглядів: 231

В селі Мілове за участі голови Великобурлуцькьої районної ради Олександри Жиліної відбулося урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика. Майданчик на території Міловської ЗОШ І-ІІІ ступенів облаштований завдяки реалізації мінікроєкту "Барвінок" в рамках  обласного конкурсу мініпроєктів  розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Харківської обласної ради.   

13 вересня 2019 року в селищі Федорівка відбулося відкриття мініпроєкту "Будуємо разом сучасне село"

Дата створення: 14:33 13.09.2019, Переглядів: 196

Голова Великобурлуцької районної ради Олександра Жиліна взяла участь в урочистостях з нагоди відкриття  в селищі Федорівка мініпроєкту "Будуємо разом сучасне село"в рамках  обласного конкурсу мініпроєктів  розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Харківської обласної ради.  В результаті реалізації мініпроєкту в трьох населенних пунктах Федорівської сільської ради встановленні зупинки громадського транспорту та інформаційні вказівники.