Великобурлуцька районна рада
Харківської області

Новини

Повідомлення про скликання XXXV сесії

Дата створення: 11:31 04.03.2020, Переглядів: 495

День Героїв Небесної Сотні

Дата створення: 13:39 20.02.2020, Переглядів: 412

        20 лютого 2020 року голова районної ради Олександра Жиліна взяла участь в заходах з відзначення Дня Героїв Небесної Сотні та вшанування пам`яті патріотів, які відділи своє життя за вільну незалежну Україну. Висловила впевненість, що спільними зусиллями ми зможемо перетворити  нашу Вітчизну на процвітаючу європейську державу, де кожній людині буде гарантована повага до її гідності та можливість вільно жити і розвиватися.     Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих на майдані під час Революції гідності та всіх захисників Вітчизни.

До уваги суб’єктів декларування!

Дата створення: 13:46 18.02.2020, Переглядів: 308

Інвестиційний атлас надрокористувача

Дата створення: 09:48 18.02.2020, Переглядів: 338

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 15:06 13.02.2020, Переглядів: 179

         В Україні 15 лютого вшановують учасників бойових дій на території інших держав.       З цієї нагоди голова районної ради Олександра Жиліна разом з головою районної державної адміністрації Ігорем Коваленком та секретарем Великобурлуцької селищної ради Ганною Крюк в читальному залі Великобурлуцької публічної бібліотеки зустрілися з воїнами – інтернаціоналістами. Висловили їм щиру вдячність за мужність, патріотизм, вірність військовому обов’язку, які вони продемонстрували будучи долею одягнені у солдатські шинелі.         В знак вшанування пам’яті великобурлуччан, загиблих на території Афганістану та інших держав, відбулося покладання квітів і вінків до пам’ятного знака загиблим воїнам – інтернаціоналістам на Меморіальному комплексі в селищі Великий Бурлук та місць поховання земляків - інтернаціоналістів в селах Хатнє, Вільхуватка, селищі Приколотне.           

77 - річчя визволення Великобурлуччини

Дата створення: 14:32 03.02.2020, Переглядів: 249

        03 лютого 2020 року в Великобурлуцькому будинку культури  проведені заходи з нагоди відзначення 77 річниці визволення Великобурлуцького району від німецько-фашиських загарбників.         Голова районної ради Олександра Жиліна привітала великобурлуччан з цією знаменною для нашого району датою. Побажала всім миру, благополуччя, тепла та родинного затишку.   З промовами також виступили голова районної державної адміністрації Ігор Коваленко та Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко.          Своїми спогадами про бідування великобурлуччан в лихі часи окупації району поділилася Почесний громадянин Великобурлуцького району Клавдія Онисимівна Оковита.    Учасники заходів вшанували пам'ять визволителів району та всіх загиблих захисників Вітчизни хвилиною мовчання, а також  направили делегацію для покладання квітів до Меморіалу Слави.