Великобурлуцька районна рада
Харківської області

Новини

Вітання голови районної ради Олександри Жиліної з Днем працівників лісу

Дата створення: 14:28 18.09.2020, Переглядів: 1257

  Шановні працівники лісового господарства!

День закінчення Другої світової війни

Дата створення: 13:43 02.09.2020, Переглядів: 1972

        Сьогодні світ відзначає 75-ту річницю закінчення Другої світової війни. У цей день, 02 вересня 1945-го року, був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини - Японії. Ця війна охопила багато  держав, забрала багато життів, принесла багато горя. Лише в Україні вважаються загиблими вісім мільйонів чоловік.        02 вересня 2020 року голова районної ради Олександра Жиліна разом з головою районної державної адміністрації Василем Сорокіним, військовим комісаром Міралі Кулієвим, головою Великобурлуцької районної Організації ветеранів України Василем Сорокіним покладанням квітів до  монументу Матері Вітчизни на Меморіальному комплексі в смт Великий Бурлук  та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні

Вітання голови районної ради Олександри Жиліної з Днем знань

Дата створення: 14:37 01.09.2020, Переглядів: 1859

Любі першокласники, школярі!

День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата створення: 10:06 31.08.2020, Переглядів: 1779

    29 серпня 2020 року в День вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, голова районної ради Олександра Жиліна разом з головою районної державної адміністрації Василем Сорокіним, Великобурлуцьким селищним головою Віктором Терещенком, військовим комісаром Міралі Кулієвим, учасниками АТО поклали квіти до пам’ятного знаку захисникам України, які загинули у зоні АТО, на Меморіальному комплексі в смт Великий Бурлук, до  могили учасника АТО Дмитра Посохова в селі Плоске, до могили загиблого бійця окремого загону спеціального призначення «Азов» Володимира Радіонова в селищі Приколотне та вшанували пам'ять загиблих захисників Вітчизни хвилиною мовчання.

До Дня Державного прапора України та Дня незалежності України

Дата створення: 13:13 21.08.2020, Переглядів: 2064

       Голова районної ради Олександра Жиліна разом з головою районної державної адміністрації Василем Сорокіним та Великобурлуцьким селищним головою Віктором Терещенко з нагоди Державних свят - Дня Державного прапору України та Дня Незалежності України поклала квіти до підніжжя пам’ятного знака, встановленого в честь Дня Незалежності України.   Олександра Жиліна від щирого серця привітала Великобурлучан, з цими Державними святами та побажала міцного здоров'я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів, сил і творчих здобутків в ім'я процвітання нашої  Батьківщини.     В небі замайорів Державний прапор вільної, незалежної України.

До Дня Конституції України

Дата створення: 13:39 26.06.2020, Переглядів: 3967

      Голова районної ради Олександра Жиліна разом з головою районної державної адміністрації Василем Сорокіним та Великобурлуцьким селищним головою Віктором Терещенком взяла участь в урочистостях з нагоди Державного свята - Дня Конституції України, який Україна відзначає 28 червня.     Висловила впевненість, що демократичні засади, які були закріплені цим надзвичайно важливим документом, у повній мірі стануть реаліями сьогодення, а дух законності та правопорядку не на словах, а на ділі, стане нормою життя та потребою для кожного громадянина нашої держави, щоб наступні покоління наших співвітчизників неодмінно поважали Конституцію, дотримувалися її законів і з гордістю називали Україну розвиненою, правовою державою.          Від щирого серця привітала Великобурлучан, з цим Державним святом та побажала міцного здоров'я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів, сил і творчих здобутків в ім'я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Вітання голови районної ради Олександри Жиліної з Днем Конституції України

Дата створення: 08:09 26.06.2020, Переглядів: 3552

Шановні Великобурлучани !