Великобурлуцька районна рада
Харківської області

Вітання голови районної ради Олександри Жиліної з Днем знань

Переглядів: 1842

Любі першокласники, школярі!

Шановні педагоги і батьки!

              Щиро вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року!
       Перше вересня – це свято, на яке чекають учні, вчителі, батьки і з особливим нетерпінням – першокласники. Знову радісні голоси наповнять світлі класи шкіл. Щиро приєднуюся до тієї радості, якою насичена атмосфера першого дня навчального року. Усмішки батьків й учителів. Квіти, засмаглі дитячі обличчя, дзвінкий сміх, музика і, звичайно, дзвінок, що запрошує у клас, - усе це невід’ємні атрибути Дня знань, - веселого і мудрого свята.
         Щиро вдячна вам дорогі педагоги за натхненну працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдарування. Вчити дітей нелегко, а часом і дуже складно, але для педагога, в серці якого живе любов до дітей і бажання дати їм нові знання, це найприємніша робота в світі.              
        Бажаю  всім, хто в цей день переступає поріг навчального закладу, міцного здоров’я, успіхів і широких життєвих горизонтів. Добра вам     щастя, невичерпної снаги, творчого піднесення в навчанні та роботі. Нехай кожен прожитий день дає вам радість пізнання нового, задоволення від творчого пошуку, а енергія та оптимізм будуть вашими постійними супутниками.           

 

                З  глибокою повагою  

                                                                           Голова районної ради              Олександра Жиліна

« повернутися до списку новин