Великобурлуцька районна рада
Харківської області

Робочий візит Василя Сорокіна в смт Приколотне та с-ще Підсереднє

Переглядів: 242

       Заступник голови районної ради Василь Сорокін разом з головою районної державної адміністрації Ігорем Коваленко та його заступниками взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття в смт Приколотне мініпроєкту "Тепло не тільки в серцях" в рамках обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" Харківської обласної ради. В результаті реалізації мініпроєкту в приміщенні Комунального закладу"Центр дитячої та юнацької творчості Великобурлуцької районної ради Харківської області" проведено капітальний ремонт системи опалення.

    Також Василь Сорокін та керівники районної державної адміністрації ознайомилися з ходом робіт по будівництву Приколотнянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

    В селищі Підсереднє для підвезення школярів до місця навчання із селищ Сірий Яр, Малахове, Дорошенкове Підсереднянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня Великобурлуцької районної ради Харківської області було передано новенький шкільний автобус, придбаний за кошти районного, обласного бюджетів та кошти  Підсереднянської сільської ради.       

« повернутися до списку новин