Великобурлуцька районна рада
Харківської області

День державної служби

Переглядів: 3375
    В День державної служби голова районної ради Олександра Жиліна привітала державних службовців району, які зібралися в залі засідань районної ради, з їх професійним святом.
   Відмітила, що праця кожного державного службовця є надзвичайно важливою в діалозі народу з владою та несе відповідальність за стан справ у суспільстві. Це відповідальна, клопітка та нелегка праця, яка потребує самовідданості та професійності.
     Саме на державних службовців покладається велика відповідальність у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення. Знання і сумлінне ставлення держслужбовців до виконання обов’язків будуть стійкою опорою у справі захисту громадян та добробуту держави.
     Побажала, щоб їхні дії були мудрими, а щоденна робота викликала повагу та довіру громадян, щоб кожен день життя був щасливим  і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку  перед нашою країною!
   Разом з головою районної державної адміністрації Василем Сорокіним вручила працівникам районної державної адміністрації, Великобурлуцького районного суду, управління Державної казначейської служби України у Великобурлуцькому районі, Відділу у Великобурлуцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Почесні грамоти Великобурлуцької районної ради та Великобурлуцької районної державної адміністрації.
  Нагороджені та всі присутні в залі отримали музичні подарунки від Народних аматорів Великобурлуччини Сергія Юр’єва та Олени Гричихіної.

« повернутися до списку новин