Великобурлуцька районна рада
Харківської області

Звернення голови районної ради з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги у Другій світовій війні

Переглядів: 1514

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ!

ДОРОГІ ВЕЛИКОБУРЛУЧАНИ! 

    Дві величні дати – 8 травня –День пам’яті та примирення і 9 травня –  75 - річниця Дня Перемоги у Другій світовій війні живуть в наших серцях символом скорботи за мільйонами загиблих воїнів, за жертвами воєнних злочинів та злочинів проти людяності, скоєних в роки війни, а також символом гордості і поваги, даниною глибокої шани до подвигу героїв – визволителів.

    У ці дні ми сумуємо за тими, хто ціною власного життя звільнив Батьківщину та країни Європи від нацистських окупантів. Їм сьогодні наш доземний уклін та світла пам'ять. Подвиг Ваш житиме в віках, пам'ять про Вас – нетлінна, вдячність – безмежна.

    Ми вшановуємо живих ветеранів, хто пройшов палаючими фронтовими стежками Другої світової війни, хто кував перемогу в партизанських загонах та підпіллі, виніс важкі роки окупації та пекло концентраційних таборів, хто піднімав з руїн та відроджував рідну землю. Ваша стійкість, мужність і самовідданість на полях битви і на трудовому фронті в ім’я Перемоги – істинний приклад патріотизму для нащадків, для Ваших онуків та правнуків, доблесних українських воїнів, які сьогодні боронять суверенітет України. 

     Перемога  1945 - го возвеличила нашу країну, уславила народ, об’єднала і загартувала його. Тож хай усвідомлення цінності людського життя допоможе нам нарешті зупинити кровопролиття на сході держави, подолати пандемію коронавірусу та її наслідки. Українська земля своєю багатостраждальною історією втрат і поневірянь заслужила право на мирне та щасливе майбутнє, яке вибороли наші славетні ветерани.

    Щиросердечно зичу Вам доброго здоров’я, бадьорості духу, добробуту, теплоти і турботи рідних та близьких людей! Хай мир і благополуччя завжди будуть у Ваших оселях!

 

 

З глибокою повагою

                                      Голова районної ради        Олександра Жиліна

 

              « повернутися до списку новин