Великобурлуцька районна рада
Харківської області

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Переглядів: 1523
     В цьому році відзначається 75 річниця  перемоги у Другій світовій війні. Цей день був, є і залишиться дорогим кожному з нас, бо він - частинка історії кожної родини, кожної вулиці, кожного села і селища Великобурлуччини. Заплативши за мирне і незалежне життя величезну ціну, наш народ вкотре довів, що ми здатні подолати всі перешкоди на шляху до процвітання і благополуччя України.
   Голова районної ради Олександра Жиліна, голова Великобурлуцької районної державної адміністрації Василь Сорокін, Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко, голова районної організації ветеранів України Василь Сорокін, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування поклали квіти до обелісків воїнів, які ціною свого життя вибороли право на життя і свободу Українського народу, вшанували пам'ять всіх загиблих захисників Вітчизни хвилиною мовчання на Меморіалі Слави в смт Великий Бурлук.       
    Олександра Жиліна від імені депутатського корпусу Великобурлуцького районного ради та від себе особисто привітала з всенародним святом Великою Перемогою та побажала всім міцного здоров'я, добра і благополуччя.


« повернутися до списку новин